תכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10

מאחורי המיזם החדשני "אוטומס" עומד גיא ענבר, שהקים את המיזם מתוך תפיסה ש"גם את תשלום הארנונה צריך לבדוק כמו שאנחנו בודקים קבלה בסופר או פירוט כרטיס אשראי"

גיא התראיין לאחרונה בתוכנית "אורלי וגיא" בערוץ 10 בו הסביר על מהות המיזם:

וואלה NEWS

"הארנונה, המס העירוני, משתנה בין עירייה לעירייה ומחושבת בצורה שונה בכל מקום. רוב התושבים כלל לא טורחים לבדוק איך היא חושבה ופשוט משלמים. מיזם חדש מתכוון למנוע מכם לשלם יותר מדי"

לקריאת הכתבה >>

מיינט נתניה

"אוטומס הינו מייזם שתפקידו לוודא שגובה חיוב הארנונה שאנו מקבלים, אכן מדויקת. תושבי נתניה מתלוננים על ארנונה יקרה, מיינט נתניה החליט לעשות קצת סדר: באיזה מקום נמצאת נתניה ביוקר הארנונה מבחינה ארצית, אילו אזורים משלמים יותר ואילו אזורים משלמים פחות. ומה למשל יהיה תשלום הארנונה עבור דירה בבית משותף? את התשובות תמצאו בכתבה הבאה ובמערכת חדשה שנקראת אוטומס"

לקריאת הכתבה >>

חולון השקמה

"חולון נמצאת במקום השביעי בארץ ביוקר הארנונה, ומעתה תוכלו לבחון על מה בדיוק משלמים.
די להבהיר על מה בדיוק גובים מכם ארנונה ואיך, החליט גיא ענבר, סטודנט לחשבונאות, להקים אתר – "אוטומס" שמו, שבו כל אזרח בישראל יוכל לבדוק האם העירייה מסתירה ממנו פרטים שלא ידע על חשבון הארנונה שלו. ענבר על ההחלטה לצאת עם הפרויקט למען שקיפות מלאה של הרשויות המקומיות: "כסטודנט לחשבונאות, נתקלתי במהלך הלימודים בסיטואציה של אי בהירות בתשלומי הארנונה. לקחתי הפסקה מהלימודים וזה מה שאני עושה כעת. היום אנשים מקבלים בקשת תשלום מהרשות המקומית ופשוט משלמים מבלי לבחון האם הכסף נגבה כראוי, והרעיון הוא שכפי שאנחנו מקבלים חשבונית בסופרמרקט ובודקים את הפירוט, כך גם צריכה להיות לגבי הארנונה".

לקריאת הכתבה >>

באר שבע נט

"אתר חדש יאפשר לכם לבדוק אם דמי חיוב הארנונה שנשלחו אליכם נכונים, או שאתם משלמים יותר מאשר אתם אמורים לשלם. כל הפרטים על היוזמה החדשה שתחסוך לכם הרבה כסף. מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה שפותחים את תיבת הדואר ומגלים את חשבונות המים, החשמל וגם הארנונה. אך מתי בפעם האחרונה בדקתם שבקשת תשלום הארנונה שקיבלתם מהעירייה, אכן מדויקת? אתר חדש בשם "אוטומס" יאפשר לכם לבדוק את חשבון הארנונה שלכם ויגלה האם אתם למעשה משלמים יותר מדי לעירייה מאשר אתם אמורים בפועל."

לקריאת הכתבה >>
אוטומס © כל הזכויות שמורות | אודות השירות | יצירת קשר | מחשבון ארנונה | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | נבנה ע"י AppMakers